ترك (التركية)

by | يوليو 9، 2016


من نحن

Yurtdışı eğitim danışmanlarına ya da yurtdışındaki üniversitelere öğrenci bulmaya çalışan temsilcilere hemen güvenmeyin، zira her zaman sizin çıkarınızı kollamayabilirler. Bu kişilerin çoğu genelde lisansı olmayan، en iyi okul sıralamalarında alt sıralarda yer alan ya da hiç yer almayan Amerikan üniversitelerinden komisyon alabiliyor. Bir diğer deyişle kendi ııkarları adına sizi yok sayabiliyorlar.

Bizim mantramız şudur: “Asla Kanmayın.” Sitemiz، Amerika'da eğitim görmek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sunar، böylece okul reklamlarına، temsilcilere ya da danışmanlara kanmazsınız.

Sitemizi kullanarak

  1. Ön değerlendirilmesi yapılmış، son derece uygun fiyata sahip seçkin ve kaliteli kurumlardan oluşan listemize bakabilirsiniz. (College-USA.org yurtdışında okuyan öğrenciler için titiz bir araştırma yapar ve listenin kapsamını daraltır. Okulların gerçek değerini görmenize yardımcı olur. Okulların değerini nasıl ölçtüğümüz hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayın.)
  2. Bir okul için yapılan yatırımın geri dönüşü hakkında bilgi edinebilirsiniz، zira üniversite eğitimine yapmış olduğunuz yatırım önemlidir!
  3. ğniversite eğitim ücretleri، kalacak yer، burslar، gezilebilecek yerler، ulaşım، banka işlemleri، suç ve güvenlik hakkında bilgi sahibi olabilir، müstakbel okulunuzun civarında yapılabilecek eğlenceli etkinlikleri öğrenebilirsiniz.
  4. Yurtdışında okumak isteyen ülkenizdeki öğrencilerle ya da Amerika'da eğitim konusunda benzer kaygıları taşıyanlarla tanışabilirsiniz.
  5. Yurtdışında okuyan diğer öğrencilerin Amerika'da eğitim üzerine düşüncelerini ve orada yaşadıklarını dinleyebilirsiniz.
  6. En sevdiğiniz web sayfalarını referans için saklayabilirsiniz.
  7. Okulların en güncel resmi açıklamalarını ve haberlerini öğrenebilirsiniz.

Amerika'da yurtdışından gelip eğitim görmekte olan ya da Amerika'da okumayı düşünenler için var olan bir siteyiz.

Gelin Bize Katılın!


التعليم هو أقوى سلاح يمكنك استخدامه لتغيير العالم. - نيلسون مانديلا